C336C184G5G5TA7301
MFR.Part #
C336C184G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C1934253
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
180nF 5.08mm 50V C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS