C336C154F5G5TA7301
MFR.Part #
C336C154F5G5TA7301
JLCPCB Part #
C1917232
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
150nF 5.08mm 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS