C336C124F1G5TA
MFR.Part #
C336C124F1G5TA
JLCPCB Part #
C1648734
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 120nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS