C336C112GAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C336C112GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643421
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.1nF 250V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS