C335C683GAG5TA
MFR.Part #
C335C683GAG5TA
JLCPCB Part #
C1647804
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 68nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS