C335C563J2G5TA
MFR.Part #
C335C563J2G5TA
JLCPCB Part #
C1644697
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 5.08mm 56nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS