C335C223GAG5TA7301
MFR.Part #
C335C223GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2431798
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
22nF 250V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS