C335C182KAG5TA7301
MFR.Part #
C335C182KAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2271680
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.8nF 250V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS