C335C122JAG5TA
MFR.Part #
C335C122JAG5TA
JLCPCB Part #
C1634697
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.2nF 250V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS