C335C102JAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C335C102JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2272737
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1nF 250V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS