C333C333F1G5TA7301
MFR.Part #
C333C333F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2431928
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 33nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS