C333C224F5G5TA
MFR.Part #
C333C224F5G5TA
JLCPCB Part #
C1648694
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
220nF 5.08mm 50V C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS