C333C223G2G5TA7301
MFR.Part #
C333C223G2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2432153
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 22nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS