C333C222KAG5TA7301
MFR.Part #
C333C222KAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2271702
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.2nF 250V 5.08mm C0G ±10% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS