C333C132JAG5TA
MFR.Part #
C333C132JAG5TA
JLCPCB Part #
C1634684
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.3nF 250V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS