C333C104KCR5TA7301
MFR.Part #
C333C104KCR5TA7301
JLCPCB Part #
C1644387
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 500V X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS