C333C104GAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C333C104GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C1934198
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 250V 5.08mm C0G ±2% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS