C331C202GAG5TA
MFR.Part #
C331C202GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643384
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
250V 2nF 6.35mm C0G ±2% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS