C331C124F1G5TA
MFR.Part #
C331C124F1G5TA
JLCPCB Part #
C1648500
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
100V 120nF 6.35mm C0G ±1% 插件,P=6.35mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS