C330C911JAG5TA7301
MFR.Part #
C330C911JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2272878
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 910pF C0G ±5% Plugin,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS