C330C821JAG5TA7301
MFR.Part #
C330C821JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2273370
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 820pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS