C330C622FAG5TA7301
MFR.Part #
C330C622FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2431679
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 6.2nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS