C330C563KDR5TA7301
MFR.Part #
C330C563KDR5TA7301
JLCPCB Part #
C2411757
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1kV 5.08mm 56nF X7R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS