C330C563GAG5TA7301
MFR.Part #
C330C563GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C1916842
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 56nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS