C330C184J1G5TA7301
MFR.Part #
C330C184J1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2431782
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 180nF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS