C330C104G2G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C330C104G2G5TA
JLCPCB Part #
C1647935
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 200V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS