C328C912K3G5TA
MFR.Part #
C328C912K3G5TA
JLCPCB Part #
C1633555
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 5.08mm 9.1nF C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS