C328C682GAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C328C682GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2376420
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 6.8nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS