C328C563G5G5TA7301
MFR.Part #
C328C563G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2428950
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
5.08mm 50V 56nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS