C328C560FAG5TA
MFR.Part #
C328C560FAG5TA
JLCPCB Part #
C1641706
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 56pF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS