C328C473F1G5TA
MFR.Part #
C328C473F1G5TA
JLCPCB Part #
C1647511
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 47nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS