C327C752JAG5TA
MFR.Part #
C327C752JAG5TA
JLCPCB Part #
C1634537
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 5.08mm 7.5nF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS