C327C621JAG5TA
MFR.Part #
C327C621JAG5TA
JLCPCB Part #
C1630074
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 620pF C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS