C327C473J5G5TA7301
MFR.Part #
C327C473J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2313996
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
47nF 5.08mm 50V C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS