C327C362JAG5TA
MFR.Part #
C327C362JAG5TA
JLCPCB Part #
C1634544
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 3.6nF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS