C327C332JAG5TA
MFR.Part #
C327C332JAG5TA
JLCPCB Part #
C1634549
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 3.3nF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS