C327C273FAG5TA
MFR.Part #
C327C273FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647422
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 27nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS