C327C273F2G5TA7301
MFR.Part #
C327C273F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C1915111
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
200V 27nF 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS