C327C123J2G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C327C123J2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2313946
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
12nF 200V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS