C326C822JAG5TA7301
MFR.Part #
C326C822JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2280625
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 8.2nF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS