C326C680K3G5TA
MFR.Part #
C326C680K3G5TA
JLCPCB Part #
C1628384
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 68pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS