C326C622JAG5TA7301
MFR.Part #
C326C622JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2280636
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 6.2nF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS