C326C473FAG5TA
MFR.Part #
C326C473FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647607
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 47nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS