C326C473F1G5TA
MFR.Part #
C326C473F1G5TA
JLCPCB Part #
C1647806
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 47nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS