C326C471F3G5TA
MFR.Part #
C326C471F3G5TA
JLCPCB Part #
C1641897
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 470pF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS