C326C430FAG5TA
MFR.Part #
C326C430FAG5TA
JLCPCB Part #
C1642081
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 43pF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS