C326C393FAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C326C393FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647691
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 39nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS