C326C273K1G5TA7301
MFR.Part #
C326C273K1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1846245
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 27nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS