C326C223J3G5TA7301
MFR.Part #
C326C223J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2272935
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 22nF 25V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS