C326C223FAG5TA
MFR.Part #
C326C223FAG5TA
JLCPCB Part #
C1647816
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 22nF 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS